• PORTRACE
  DUVAR

  PORTRACE
 • PORTRACE
  GÜVENLİ WİFİ

  PORTRACE
 • PORTRACE
  KOBİ

  PORTRACE
 • PORTRACE
  PREMIUM

  PORTRACE

PORTRACE DUVAR

Ev kullanıcılarına yönelik bu versiyonda, bireylerin evde internet kullanımı rahatlıkla kontrol edilebilir. Özellikle çocuk ve gençlerin zararlı sitelere girmesi engellenebilir. İnternet başında çok vakit harcayan öğrencilere saat gün kısıtlamaları konulabilir. Böylelikle hem internet kullanımı bilinçlendirilmiş hem de internet bağımlılığı engellenmiş olur.

İnternete sizin kontrolünüzde girmelerini sağlayarak yararlı ve geliştirici faydalarını arttırmış olursunuz.

Son derece basit ve kullanışlı panelleri sayesinde kullanıcı, yönetimi çok kolaylıkla yapılabilmektedir. Üstelik cihaz bağımsız yapısı sayesinde ister tabletten ister cep telefonundan ister bilgisayardan girilse dahi aynı kontrollerin geçerli olması sağlanmıştır.

Basit bir örnek ile anlatmak gerekirse; çocuğunuzun sosyal medya sitelerine giriş saatlerini cumartesi – pazar 10:00- 14:00 arası olarak belirleyebilirsiniz. Oyun siteleri ya da yetişkin sitelerine girişini ise tamamen kapatabilirsiniz.

Kurulum son derece basiitir ve uzmanlık gerektirmez. Modeminize, cihazımızın yanında gelen kabloyla bağlamanız yeterli olacaktır. Hiçbir ayar ihtiyacı yoktur. Üstelik kablosuz ağ adınızı dahi panelinizden değiştirebilirsiniz.

Etiketler Loglama     www.sistem4.com     Loglama Nedir     Kent Network Çözümleri     Kablosuz internet     5651 sayılı kanun     Adanet - ilikewifi - Kanuni Loglama - Facebook beğeni Arttırma     info@adanet.gen.tr  

© 2018 PORTRACE . Tüm Hakkı Saklıdır | Tasarım ADANET