LOGLAMA NEDİR

Loglama Nedir ?

Günümüzde internet hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Sosyal ağlar sayesinde olaylar çok daha çabuk ve büyük kitlelere ulaşıyor. Yoğun internet kullanımı firmalar ve hizmet verenler için yeni bir güvenlik açığı doğuruyor.

Hattınızı kullanan müşterileriniz kanunlara aykırı bir paylaşım ve kullanım yaptığında sorumluluk hat sahibinde olmaktadır. Güvenli WiFi ile 5651 sayılı yasaya uygun olarak giriş ve çıkış log kayıtlarını artık tutabileceksiniz.

Yasaklı siteler olarak bilinen uygunsuz içerikli sayfalar erişim cihazlarımız tarafından otomatik olarak engellenmekte ve sizin kanuni bir yaptırımla karşılaşmanız engellenmektedir.

Veri merkezi bağlantısı ile 5651 sayılı kanuna uygun log kaydı tutmanızı ve üzerinize düşen yükümlülükleri eksiksiz olarak yerine getirmenizi sağlamaktadır.

Etiketler Loglama     www.sistem4.com     Loglama Nedir     Kent Network Çözümleri     Kablosuz internet     5651 sayılı kanun     Adanet - ilikewifi - Kanuni Loglama - Facebook beğeni Arttırma     info@adanet.gen.tr  

© 2018 PORTRACE . Tüm Hakkı Saklıdır | Tasarım ADANET